Telefon
WhatsApp

Aradığım ürüne nasıl ulaşabilirim?

Telefon veya mail yolu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz

Telefon : 0551 862 69 46
E-Posta: info@hepsikuruda.com.tr

Sipariş durumunda kargo kime aittir?

100 TL ve üstü alışverişlerinizde kargo tarafımızdan karşılanmaktadır. 

100 TL ve altı alışverişlenizde 10 TL sabit kargo ücreti alınmaktadır.

Satın Aldığım Ürünü Ne Zaman Kargoya Verilir ?

Hafta içi öğlen 12.00'a kadar verdiğiniz siparişleri aynı gün kargolama yapıyoruz. Bazı ürünlerin hazırlanması zaman almakta veya kargo bekleme süresi dikkate alınmaktadır. Örneğin hediyelik kayısı sepeti, isme özel tasarım kutu talepli siparişler de hazırlık süresi 24 saate kadar sürebilmektedir. Yufka ekmek gibi piştikten hemen sonra gönderdiğimiz ürünlerde ise hem pişirme zamanını ekliyoruz, hemde perşembe ve cuma gününe denk gelen yufka veya ekmek siparişlerini pazartesi günü çıkartabiliyoruz. Ayrıca çökelek peynir süt ve yumurta siparişlerinde de tazeliğe riayet ettiğimizden 24 saat beklettiğimiz durumlarda olabilmektedir.

Seçtiğim ürünler taze bir şekilde elime ulaşsın istiyorum. Nasıl sağlıyorsunuz?

Ürünlerin en taze şekilde size ulaşacağının garantisini veriyoruz. Ürünleri soğuk hava depolarında depoluyoruz ve özel paketlerde tazeliğini koruyarak gönderiyoruz. Günlük ürünlerimizi de her gün tazeliğini korumak adına gün gün tedarik ediyoruz.

Ürünler Hangi Memleketten Geliyor ?

Başta MALATYA yöresi merkez olmak üzere, Elazığ, Adıyaman, Maraş, Antep, Urfa şehirlerinden bizimle aynı yolda yürüyen üreticilerden topladığımız birbirinden leziz harika ürünleri incitmeden, üzmeden özenle paketleyip evinize yolluyoruz. Ürünlerimizin hepsi doğal ve kendi yöresinin ürünüdür. Firmamızın adını da oradan aldığı gibi tüm ürünler hepsikurudan ...

Ürünlerim kargoda kırılır mı? Kırılırsa ne yapmalıyım?

Kırılabilecek olan ürünlerimizi balonlu naylon pat pat ambalajlara sararak gönderiyoruz. Kargo kaynaklı bir kırılma olursa eğer, Kargo kuryesine tutanak tutmanızı, fotoğraf çekmenizi ve bizimle iletişime geçmenizi rica ediyoruz. Arkadaşlarımız size 0 551 862 69 46 nolu numaradan mesai saatleri içerisinde (09:00-18:00) ve info@hepsikuruda  her türlü konu ile ilgili her zaman yardımcı olacaklardır.

Siparişi teslim aldım, fakat aldığım ürünlerin lezzetinden memnun kalmadım, ne yapmalıyım?

Türk Ticaret Kanunu (TTK) gereğince gıda maddeleri, içecekler veya diğer günlük tüketim maddeleri için cayma hakkı bulunmamaktadır. Ancak biz ürünlerimize ve hizmetimize çok güveniyoruz. Bu yüzden ürünlerin lezzeti ile alakalı herhangi bir memnuniyetsizlikte anında iade alıyoruz.

Verdiğim siparişler elime ne zaman ulaşır?

Kargoları Kayısının Baş Kenti Malatya'dan gerçekleştiriyoruz. Genelde Türkiye'nin her yerine 24 ile 48 saat arasında kargo iletim süresi bulunmaktadır. Bazı durumlarda (müşterimiz ilçede ikamet  ediyorsa ) bu süre 48 saatin üzerine çıkmaktadır.

Üye değilim, alışveriş yapabilir miyim?

Üye olmadan  misafir girişi olarak da siparişinizi verebilirsiniz.

Yurtdışında yaşıyorum, yurtdışına gönderim yapabilir misiniz?

Bunu isteyen çok müşterimiz var fakat yurt dışına gıda gönderiminin gümrük mevzuatlarından dolayı maalesef şimdilik gönderemiyoruz.

Kredi kartı güvenliği konusunda endişeliyim?

Endişe etmeniz çok normal. Fakat biz tüm detayları sizin için düşündük. Bu yüzden güvenlik sistemimizi geliştirdik. Alışveriş sırasında karşılıklı aktarılan bilgileri şifreleyen "128 bit SSL Güvenlik Sertifikası” kullanıyoruz ve bu sayede müşterilerimize güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyoruz. Ayrıca PAYTR altyapısı sanal pos kullanıyoruz. Kredi kartı bilgilerini kesinlikle sistemimizde tutmuyoruz.

Kupon kodum var, nasıl kullanabilirim?

Kupon kodu deyip geçmeyin çok değerlidir☺ Belirli dönemlerde size özel tanımladığımız bu kodlar sayesinde özel indirim ve avantajlardan faydalanabilirsiniz.

Bize Soru Sorun

Bizimle iletişime geçmek ve soru sormak için iletişim butonuna tıklayınız.

İLETİŞİM